قائم مقام کمیته امداد امام خمینی:جامعه خیّرین ایرانی خارج از کشور باید مورد توجه قرار گیرد

  نظرات |  یکشنبه 17 دی 1396
align=bottom
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی گفت: با توجه به جامعه خیرین ایرانی خارج از کشور می‌توان این ظرفیت را بهتر شکوفا کرد، همچنین کمک‌ها می‌تواند به صورت غیرنقدی باشد که بسیار مؤثر است. به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سید امیر منصور برقعی ظهر امروز در همایش والی مهر که در زائر سرای کرامت برگزار شد، اظهار داشت: فقر ممکن است به ناگهان پیش آید و برخی از خانوارهایی که وضع زندگی آبرومندانه‌ای داشتند اما در یک لحظه ...
... به فقیر تبدیل شدند که ما نیز به اندازه توان خود وظیفه داریم تا آلام این افراد را کاهش دهیم....وی افزود: کشور ما بزرگ است و روستاهای ما نیز پراکنده و بلایای طبیعی ممکن است سبب ایجاد فقر شود.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی بیان کرد: همایش والی مهر برای تقدیر از خیرین خارج از کشور است و کمیته امداد تنها بستری برای به جریان انداختن توجهات خیرخواهانه افراد ایجاد می‌کند که آثار آن را در زندگی‌ها و خانواده‌ها مشاهده می‌شود.

بدیعی مطرح کرد: باوجود تنوع و حجم مشکلات اراده خیرین و قدرت آنها به اندازه‌ای است که با این چالش مبارزه می‌کنند همچنین کمیته امداد نیز در زمینه جذب حمایت‌های دولتی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد اما مجموعه منابعی که از دولت گرفته می‌شود و کمک‌های خیرین را باید با حجم مشکلات مقایسه کرد.

وی با بیان اینکه افراد خیر آثار کمک‌های خود را در زندگی و کسب و کار مشاهده می‌کنند، گفت: با توجه به جامعه ایرانی خارج از کشور می‌توان این ظرفیت را بهتر شکوفا کرد همچنین کمک‌ها می‌تواند به صورت غیر نقدی باشد که بسیار موثر است.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی تصریح کرد: هر خیری در واقع یک خیریه است با تمام ابعاد آن و هر اندازه که بتواند دریچه‌های آن را باز کند خداوند نیز به او کمک می‌کند و امیدوارم همه بتوانیم قدمی در راه رضای خدا و کاهش آلام داشته باشیم و کمیته امداد نیز به سهم خود همراه و فراهم آورنده زمینه آن خواهد بود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic