با انتشار فراخوان رسمی اعلام شد؛ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی دومین جشنواره رضوی را برگزار می‌كند

  نظرات |  جمعه 23 مرداد 1394

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، فراخوان شركت در دومین جشنواره فرهنگی ـ هنری رضوی ویژه ایرانیان خارج از كشور را منتشر كرد. به گزارش اداره‌كل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در متن این فراخوان آمده است: به منظور حضور و مشاركت بیش‌تر ایرانیان خارج از كشور در سیزدهمین جشنواره امام رضا (ع) به مناسبت هفته كرامت، دومین جشنواره فرهنگی ـ هنری رضوی ویژه ایرانیان خارج از كشور در 4 بخش شعر رضوی، خاطره‌نویسی رضوی، نقاشی رضوی و عكاسی رضوی، برگزار می‌شود. مقررات 1- شركت كلیه ایرانیان خارج از كشور در تمامی گروه‌های سنی آزاد است. 2- دبیرخانه جشنواره در اداره‌كل امور فرهنگی ایرانیان خارج از كشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی مستقر و پاسخ‌گوی سؤالات و نظرات خواهد بود. 3- شركت‌كنندگان می‌توانند در هر 4 بخش آثار خود را به دبیرخانه ارسال كنند. 4- دبیرخانه جشنواره در صورت به حد نصاب رسیدن آثار، كتاب جشنواره فرهنگی ـ هنری رضوی را به چاپ خواهد رساند....

5- آثار دریافتی به دفتر جشنواره توسط اساتید مجرب مورد داوری قرار خواهد گرفت.
6- هر شركت‌كننده لازم است در بخش شعر حداقل 10 بیت و در بخش خاطره‌نویسی 20 سطر مطلب ارسال كند.
7- آثار می‌بایست تا تاریخ اول مرداد به دبیرخانه ارسال شود.
8- فرم شركت در جشنواره از طریق سایت اداره‌كل امور فرهنگی ایرانیان خارج از كشور www.iranyad.ir قابل دریافت بوده كه می‌بایست پس از تكمیل به همراه آثار به پست الكترونیكی دبیرخانه به آدرسiranyad93@gmail.com یا Iranian@icro.ir ارسال گردد.
9- اسامی نفرات برتر همزمان با ایام جشنواره اعلام خواهد شد.
جوایز

1- نفر اول در هر بخش دیپلم افتخار و مبلغ 15 میلیون ریال
2- نفر دوم در هر بخش دیپلم افتخار و مبلغ 12 میلیون ریال
3- نفر سوم در هر بخش دیپلم افتخار و مبلغ 9 میلیون ریال
گفتنی است  دومین جشنواره فرهنگی ـ هنری رضوی ویژه ایرانیان خارج از كشور از سوی اداره كل فرهنگی ایرانیان خارج از كشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با همكاری بنیاد بین المللی فرهنگی - هنری امام رضا (ع) در مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات