یک نماینده ی مجلس: جذب سرمایه‌های ایرانیان خارج از کشور راه گذر از شرایط بد اقتصادی

  نظرات |  جمعه 25 آذر 1390
عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم گفت: بهترین راهکار برون‌رفت از وضعیت نامطلوب اقتصادی، بکار گیری نیروی انسانی متخصص داخل کشور، جذب سرمایه‌های داخلی و تشویق ایرانیان خارج از کشور برای سرمایه گذاری است.  به گزارش شبکه اطلاع رسانی صنوف و مسکن ایران(صما) محمدعلی رضایی، با بیان راهکارهایی برای برون‌رفت از وضعیت نامناسب اقتصادی کشور افزود: بهترین روش برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور استفاده از امکانات مالی و جذب سرمایه های خصوصی مردم است. نماینده مردم تربت حیدریه درمجلس شورای اسلامی یادآور شد: برای برون رفت از شرایط بد اقتصاد کنونی کشور باید برای جذب سرمایه‌های خصوصی داخلی و ایرانیان خارج از کشور برنامه‌ریزی‌هایی انجام داد....
وی با تأکید بر توان بالای مردم در کمک به دولت برای برون‌رفت از شرایط بد اقتصادی کشور بیان کرد: جامعه ایرانی توان و تحرک زیادی دارد، ولی مشکلات مالی و اقتصادی موجب شده است از همه توانایی‌های مردم استفاده نشود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم یادآور شد: بهترین راه برون‌رفت از وضعیت بد اقتصادی، بکارگیری نیروی انسانی، جذب سرمایه داخلی و تشویق ایرانیان خارج از کشور برای سرمایه‌گذاری است.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic