رییس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: حذف بودجه شورای عالی ایرانیان به نفع كشور نیست

  نظرات |  دوشنبه 5 اردیبهشت 1390
رییس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: حذف بودجه شورای عالی امور ایرانیان خارج از كشور به نفع كشور نیست. 'ارسلان فتحی پور' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا تصویب بودجه برای شورای عالی ایرانیان را ضروری دانست و افزود: باید از حضور و تفكر ایرانیان خارج از كشور، به ویژه در بخش اقتصادی برای امر خطیر سرمایه گذاری بهره مند شویم.  وی ادامه داد: حضور ایرانیان مقیم خارج از كشور می تواند زمینه رشد و پیشرفت را در حوزه اقتصادی، بسیار هموار سازد. وی با اشاره به نامگذاری سال 90 با عنوان سال 'جهاد اقتصادی' از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: در شرایط كنونی و با توجه به اینكه در سال جهادی اقتصادی قرار داریم، باید از حضور ایرانیان مقیم خارج كشور كه در زمینه سرمایه گذاری فعالیت می كنند، بهره مند شویم. ...
فتحی پور با بیان اینكه حذف اعتبارات شورای عالی ایرانیان، امكان حضور سرمایه داران ایرانی را در كشور از بین می برد، گفت: باید از ایرانیان مقیم خارج برای حضور در كشور دعوت و امنیت شغلی و كاری را در بخش اقتصادی، برای آنها تضمین كنیم. 
وی با اشاره به ابراز خوشحالی گروه های ایرانی ضد انقلاب و معاندان از حذف بودجه شورای عالی ایرانیان اظهار داشت: این افراد، همیشه منتظر بروز اختلاف در كشور هستند و این نوع خوشحالی ها، برایشان عادی است. 
رییس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: هدف تمام ایرانی ها، حفظ اسلام و خدمت به مردم و محرومان جامعه است و برای رسیدن به این آرمان های مقدس و تحقق آنها، باید تلاش بسیاری كرد كه تصویب اعتبار یكی از این اقدامات است. 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic