عضو كمیسیون شوراها در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایرنا: حذف بودجه شورای ایرانیان، مانع جذب ایرانی های مقیم خارج می شود

  نظرات |  دوشنبه 5 اردیبهشت 1390
عضو كمیسیون شوراها و امور داخلی در مجلس شورای اسلامی تجدید نظر در مصوبه كمیسیون تلفیق مبنی بر حذف بودجه شورای عالی ایرانیان را ضروری دانست و گفت: حذف بودجه این شورا، مانع جذب ایرانی های مقیم خارج می شود. 'عفت شریعتی' نماینده مردم مشهد و كلات در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: به نظر می رسد حذف بودجه شورای عالی ایرانیان خارج از كشور، بر اساس دلایل منطقی و كار كارشناسی صورت نگرفته است.  وی تاكید كرد: باید مسیر جذب ایرانیان خارج از كشور را هموار كنیم چرا كه جذب آنها زمینه ساز گسترش و صدور انقلاب به جهانیان خواهد بود و پیامدهای مثبتی را در پی خواهد داشت. ...
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: چنانچه در بخش هایی به خاطر اعمال نظر سلیقه ای از انجام كاری خوشحال نمی شویم، قرار نیست كاری را كه به نفع ارگان یا نهادی نیست، انجام دهیم. 
شریعتی با بیان اینكه عقلانیت و منطق را باید در حذف هر نوع بودجه ای در دستور كار قرار داد، گفت: بودجه ایرانیان خارج از كشور، مجموعه مهمی است و بدون منطق و كار كارشناسی نمی توان آن را حذف كرد. 
وی در مورد ابراز خوشحالی معاندان وافراد ضد انقلاب از این اقدام اظهار داشت: این افراد در تلاش هستند تا ایرانیان خارج از كشور را در قالب اپوزیسیون علیه نظام جمهوری اسلامی ترغیب كنند. 
شریعتی اضافه كرد: هر نوع وقفه ای در روند جذب ایرانیان مقیم خارج، فرصت را در اختیار دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار می دهد و مانع از جذب ایرانیان مقیم خارج می شود. 
وی اظهار داشت: چنانچه بخواهیم ایرانیان مقیم خارج را به كشور علاقه مند و برای انجام فعالیت های مختلف جذب كنیم، نیازمند بودجه هستیم. 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات