ملك‌زاده در جمع خبرنگاران: خبرگزاری ایرانیان خارج از كشور تا 2 هفته آینده راه‌اندازی می‌شود

  نظرات |  چهارشنبه 17 فروردین 1390
دبیركل شورای عالی ایرانیان خارج از كشور گفت: ظرف 2 هفته آینده خبرگزاری ایرانیان خارج از كشور كه خصوصی است در داخل و خارج از كشور راه‌اندازی می‌شود. به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد شریف ملك‌زاده در اختتامیه ستاد استقبال و تسهیلات نوروزی فرودگاه امام خمینی(ره) كه امروز (سه‌شنبه) در فرودگان بین‌المللی امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران برگزار شد، اظهار داشت: سفر به عنوان یك حس و نیاز در سبد خانوار مردم باید قرار گیرد و هر ساله شاهد صعود و رشد سفر در كشور هستیم.  وی ادامه داد: بر اساس گزارش سازمان میراث فرهنگی و گردشگری امثال 140 میلیون سفر در كشور رقم خورده است. ملك‌زاده گفت: امسال شورای عالی ایرانیان خارج از كشور ركورد خوبی را در زمینه رضایتمندی مردم از خدمات‌رسانی بروز فرودگاه‌های كشور به دست آورده است. ...
دبیركل شورای عالی ایرانیان خارج از كشور افزود: در تمام فرودگاه‌های بین‌المللی كشور دفتر خدمات رسانی شبانه‌روزی به ایرانیان خارج از كشور دایر شده و آنها می‌توانند با تلفن 2777 مشكلات خود را مطرح كنند. 

ملك‌زاده از راه‌اندازی دانشگاه بین‌المللی ایرانیان با حضور رئیس جمهوری خبر داد و خاطرنشان كرد: ظرف 2 هفته آینده خبرگزاری ایرانیان خارج از كشور كه خصوصی است در داخل و خارج از كشور را‌ه‌اندازی خواهد شد. 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات