اختتامیه ستاد استقبال و بدرقه ایرانیان خارج از كشور، اسماعیلی: فعالیت‌های نوروزی فرودگاه امام ستودنی است

  نظرات |  دوشنبه 15 فروردین 1390
مدیرعامل فرودگاه‌های كشور با اشاره به راه‌اندازی ستاد نوروزی استقبال و بدرقه ایرانیان خارج از كشور گفت: فعالیت‌های نوروزی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) با شورای عالی ایرانیان خارج از كشور در ایام نوروز ستودنی است.  به گزارش خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهندس اسماعیلی، مدیر عامل فرودگاه‌های كشور در مراسم اختتامیه‌ی ستاد استقبال و بدرقه و تسهیلات نوروزی ایرانیان خارج از كشور با تقدیر و تشكر از كاركنان فرودگاه‌های كشور به‌ویژه فرودگاه امام خمینی در ایام تعطیلات نوروزی در خدمت‌رسانی به هموطنان و مسافران گفت: در فرودگاه‌های كشور حتی در فرودگاه‌های كم‌پرواز نیز خدمات ویژه‌ای در جهت استقبال و بدرقه از ایرانیان خارج از كشور انجام گرفت كه با تلاش‌های خستگی‌ناپذیر همكاران و دست‌اندركاران همراه بود به عنوان نمونه در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، نیروهایی به صورت مستمر در این 22 روز در فرودگاه حضور داشته‌اند. ....
وی ادامه داد: انشاءالله با همكاری همه‌ی دست‌اندركاران در سال 90 سربلندتر از گذشته فعالیت كرده و مشكلاتی كه در رفت و برگشت مسافران وجود داشته رفع شود. در همین راستا شاهد افزایش 20 درصد پرواز در فرودگاه بین‌المللی و 14 درصد مسافر بودیم. انجام 200 پرواز به صورت روزانه كار بسیار بزرگی است و در سال 89 با وجود همه‌ی محدودیت‌های اعتباری، بیش از 400 هزار پرواز در مجموعه فرودگاه‌ها انجام شد كه عدد بسیار بزرگی است.هم‌چنین بیش از 42 میلیون مسافر برای پذیرش نیز وارد فرودگاه‌های كشور شدند كه این نیز رقم بسیار بالایی است كه نشان از همكاری و اجرای خدمات خوب در سطح فرودگاه‌های كشور است. 

مدیرعامل فرودگاه‌های كشور اضافه كرد: وظیفه‌ی همه‌ی كاركنان و دست‌اندركاران در مجموعه‌ی فرودگاه‌های كشور است كه به صورت آبرومند و درخور شأن به یك مسافر و هموطن ایرانی خارج از كشور خدمت‌رسانی كرده و بدین شكل اعتبارات نظام جمهوری اسلامی ایران را حفظ كند. در واقع زمانی كه لبخندی بر لبان مسافر نقش می‌بنند نشان از رضای خداوند است. 

اسماعیلی افزود: اقدامات فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) با مشاركت شورای عالی ایرانیان در ایام نوروز باعث شد كه تصویر جدیدی در ذهن مسافران به وجود آید. مسافرانی كه از فرودگاه‌های مدرن و پرترافیك كشورهای دیگر به ایران آمدند در این‌جا توانستند فضای دیگری را مشاهده كنند و روح معرفت و انسانیت را بیشتر احساس كنند. امید است اكنون در سال جهاد اقتصادی این فرودگاه بیش از گذشته فعال‌تر و پویاتر عمل كند. 

انتهای پیام

 
 

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات