دبیر كل شورای عالی ایرانیان خارج از كشور: حذف بوروكراسی دستاورد شورای عالی ایرانیان خارج از كشور است

  نظرات |  سه شنبه 16 فروردین 1390
دبیركل شورای عالی ایرانیان خارج از كشور گفت: حذف بوروكراسی اداری، مهم ترین دستاورد حوزه شورای عالی ایرانیان خارج از كشور به شمار می رود و مسیر برقراری ارتباط ایرانیان مقیم را از هر نقطه از دنیا با ایران هموار كرده است. 'محمد شریف ملك زاده' روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: ایرانیان مقیم خارج از كشور می توانند به آسانی و از طریق تماس با مركز شبانه روزی رسیدگی به امور ایرانیان، با مدیران ارشد نظام جمهوری اسلامی ارتباط برقرار كنند.  وی گفت: ایرانی های مقیم خارج از كشور پس از تماس با شماره 2777 می توانند با 31 معاون استاندار و مدیران 21 وزارتخانه در داخل كشور كه به صورت آماده باش در این سیستم فعالیت می كنند، مشكلات و نظرات خود را در بخش های مختلف مطرح كنند. ...
ملك زاده افزود: همچنین شبكه مجازی شورای عالی ایرانیان خارج از كشور نیز به منظور برقراری ارتباط چهره به چهره ایرانیان با مسوولان راه اندازی شده و آنان می توانند بدون هرگونه موانعی، مسایل و مشكلات حقوقی و قضایی خود را در میان بگذارند. 
وی اظهارداشت: مركز شبانه روزی رسیدگی به امورایرانیان خارج از كشور نیز پس از ثبت تماس این افراد، مشكلاتشان را به سرعت به كارشناسان مربوطه در هر بخش برای پیگیری ارجاع می دهد. 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات