دبیر کل امور ایرانیان خارج از کشور:سال جهاد اقتصادی با تولید اندیشه های نوین، افکار و ایده های خلاقانه محقق خواهد گردید

  نظرات |  سه شنبه 16 فروردین 1390
دکتر ملک زاده در نشست صمیمی با همکاران شورای عالی ایرانیان خارج از کشور در سال جدید، ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و بهروزی زیر سایه پروردگار متعال برای همه، از جمله اولویت های کاری شورا را طراحی نقشه عملیاتی برای برنامه های سال 90 اعلام کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، دکتر ملک زاده در نشست صمیمی با همکاران شورا در سال جدید اظهار داشت :سال 1390 را در حالی آغاز کرده ایم که توسط مقام معظم رهبری ( مد ّ ظله العالی ) سال جهاد اقتصادی نام گرفته است . واژه هایی در نامگذاری این سال پر خیرو برکت بکار رفته است که مسوو لیت همه ما را در حوزه های اقتصادی ، آبادانی و عمران کشور اسلامی با نیت و تلاشی برخاسته از روح و جان ، دو چندان می نماید ....
دکتر ملک زاده ادامه داد:سال جهاد اقتصادی با تولید اندیشه های نوین ، افکار و ایده های نو و خلاقانه ، ارتقاء کارایی ، مدیریت بهینه و جهادی فراگیر و همه جانبه در تمامی عرصه های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی ، صنعتی و .... محقق خواهد گردید . طراحی نقشه عملیاتی برای برنامه های سال 1390 از جمله اولویت های کاری ما در شورا می باشد که بحمدالله این برنامه ها ، طراحی، مدون و مورد تصویب شورای مدیران قرار گرفته است و هر کدام حسب برنامه زمانبندی شده و تقویم اجرایی به مرحله اجرا در خواهند آمد .

دبیر کل امور ایرانیان خارج از کشور  گفت :ارتباط و تعامل همه جانبه با رسانه ها ، نظارت و پیگیری مستمر در حوزه فعالیت های شورا ، پویایی بیشتر همکاران مرکز 2777 در پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات هموطنان خارج از کشور ، اجرای ماموریت های محوله به 7 کارگروه تخصصی شورا به اضافه تعهد کاری ، شفافیت ، صداقت و رعایت جایگاه و شأن مراجعان، انتظارات و خواسته های ما در سال جدید می باشد که امید است با الطاف الهی ، در پایان سال به نحو شایسته ، به آنها دست یافته باشیم .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic